کرج ، خیابان طالقانی جنوبی ، ابتدای لاله9 ، ساختمان کاشانی
09127691518
ارتباط با ما | 18الي 9

موسسه خدمات مالی و حسابداری افشار محاسب البرز  به شماره ثبت 2684 در تاریخ 1393/11/08 نزد مرجع ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری استان البرز- شهر کرج به استناد مجوز شماره9385565 مورخ 1393/08/06 از سوی جامعه حسابداران رسمی ایران با محوریت اصلی ارائه انواع خدمات تخصصی حسابداری به ثبت رسیده است.
 
          موسس و شریک اصلی موسسه جناب آقای  پژمان محمد زاده افشار

 متولد سال 1351 در شهر تهران ، در میان شور و حال نوجوانی و با در سر داشتن آرزوهای متعددی که همه نوجوانان در آن دوره سنی دارند و برخلاف میل باطنی و صرفا به اصرار و راهنمایی مرحوم پدر بزرگوارم با اخذ رتبه 32 در کنکور سراسری دانشگاه آزاد در آزمون ورودی سال 1370 در رشته کارشناسی پیوسته حسابداری پذیرفته شدم و در سال 1375 موفق به اخذ درجه کارشناسی پیوسته حسابداری از دانشگاه آزاد مشهد نائل گشتم. از مهمترین افتخارات دوران زندگیم ، شاگردی در مکتب اساتید تکرار نشدنی حسابداری همچون پروفسور احمد بدری و پروفسور علی رحمانی و سایر اساتید برجسته آن دانشگاه ، استاد هاشم خواجه کرم الدین ، استاد علی فقیهی ، استاد مصطفی جهانبانی و استاد زنده یاد محمد تقی طهرانیان میباشد.
دوران دانشجویی توام با شروع فعالیت حرفه ای در حسابداری بود . اولین تجربه کاری در دوران دانشجویی باز میگردد به فعالیت در موسسه حسابرسی برق منطقه ای استان خراسان زیر نظر مستقیم جناب آقای  مسعود بیات مختاری از اساتید بی بدلیل حسابرسی ایران . شروع فعالیت رسمی و اصلی از سال 1375 میباشد. طیف وسیعی از شرکتها و صنایع مختلف در ابعاد مختلف و جایگاه های شغلی متفاوت منجر به کسب مهارت و دانش اندوزی هر چه بیشتر در حسابداری گردید که این روند تا اکنون باقی است و همچنان ادامه خواهد داشت.
اخذ مدرک کارشناسی ارشد حسابداری با دفاع از پایان نامه تحت عنوان تاثیرعدم قطعیت بازدهی بر سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه با در نظر گرفتن رقابت در بازار محصول و توان فروش میان شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در سال 1397 از دانشگاه آزاد خدابنده تحقق یافته است . در دوره کارشناسی ارشد حسابداری افتخار سواد آموزی حسابداری در محضر اساتید محترم جناب آقای دکتر بهزاد قربانی ، جناب آقای دکتر وهاب رستمی و جناب آقای دکتر مجید داداشی نسب از دیگر افتخارات دانشگاهی من می باشد. 
موسسه مالی و حسابداری افشار محاسب البرز با در اختیار داشتن امکانات کامل سخت افزاری و نرم افزاری و بهره گیری از نیروی انسانی حرفه ای مطابق با استانداردهای اخلاقی و حرفه ای بعنوان یکی از برجسته ترین موسسات حرفه ای در سطح استان البرز مشغول بخدمت رسانی میباشد.همچنین سلامت کاری یکایک عناصر مجموعه منجر به این شده است تا بتوانیم حسن شهرت ارزشمندی در میان رقبای خود کسب نماییم. مهمترین سند بر این ادعا نظرات مشتریان موسسه میباشد. ما اول به این فکر میکنیم که چگونه میتوانیم به یک مجموعه کمک کنیم و آیا عملکرد ما میتواند منجر به بالا رفتن ضریب اتکای کارفرما به ما شود یا خیر. جذب دانش آموختگان حسابداری تحت عنوان کارآموز حسابداری و پر نمودن خلاء ناشی از نظام آموزشی دانشگاهی در خصوص اشتغال بکار سریع این افراد یکی دیگر از افتخارات این موسسه بشمار می رود.
شعار اصلی موسسه حسابداری افشار محاسب البرز ، به عنوان باوری تلقی می گردد که همه همکاران باید بدون هیچ عذری آنرا بپذیرند.
حرفه ای هستیم
سالم کار میکنیم
حافظ منافع شما هستیم

 •  
  استان البرز-شهر کرج-خیابان طالقانی جنوبی- ابتدای لاله9 - ساختمان کاشانی-طبقه6-واحد17
 •  
  026-32755590
 •  
  09127691518
 •  
  026-32755590
 •  
QR-Code dieser Seite

امروز 9

دیروز 69

هفته 78

ماه 1225

کل 95009

16 میهمان و 0 عضو آنلاین

© 2020 افشار محاسب . کلیه حقوق این سایت محفوظ است.طراحی سایت توسط آرمان وب

بالا
?